Strona wykorzystuje pliki cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Zamknij

O stronie

Slownie.pl pomaga szybko i poprawnie zapisać liczby w postaci słownej. To narzędzie online stworzone dla osób, które chcą przyspieszyć swoją pracę i uniknąć ewentualnych pomyłek. Obsługa strony jest niezwykle prosta, wystarczy wpisać dowolną liczbę, aby wyświetlić jej zapis słowny, np. wpisujemy kwotę 148,50 i otrzymujemy zapis słowny, czyli sto czterdzieści osiem złotych 58/100.

Strona Slownie.pl istnieje od 2009 roku. Od tego czasu skorzystało z niej już kilkaset tysięcy użytkowników. Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia aktualności i prawidłowego funkcjonowania serwisu.

Kwota słownie w języku polskim, angielskim i niemieckim

Algorytm obsługuje pisownie liczb w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim. Daje również możliwość wyświetlenia kwoty w kilku najpopularniejszych walutach. Dzięki takim możliwościom uzyskany zapis liczby jest gotowy do skopiowania i dowolnego wykorzystania. Nie ma obawy, że program nie wyświetli wpisanej kwoty, ponieważ największa obsługiwana liczba w języku polskim to sto kwadrylionów, a w języku angielskim i niemieckim sto milionów.

Bezpieczeństwo i wygoda

Twoje dane wprowadzane na Slownie.pl są całkowicie bezpieczne ponieważ strona działa na szyfrowanym protokole https. Dzięki któremu nie ma możliwości przejęcia, podglądania czy zmiany danych przesyłanych w ramach połączenia. Slownie.pl jest również stroną responsywną co oznacza, że możesz jej używać na komputerze pc, tablecie lub smartfonie.

Kontakt